הזדמנות אמיתית - קורס חדש למקצוע נדרש

קורס תיווך עסקים - BUSINESS BROKER - חדש בישראל

בכל שנה עשרות אלפי עסקים וזכיינויות מחליפים ידיים או נמכרים למשקיעים. עסקה מינימאלית בתחום עומדת על כ- 500,000 ₪ שקלים.
עמלת התיווך הממוצעת לעסקה כזאת היא 50,000 ₪ !!! מעל 500,000 עסקים בישראל המון עסקים רוצים למכור ולא מצליחים,
המון משקיעים מחפשים עסקים לרכישה ולא מצליחים ללא יד מכוונת.הגיע הזמן לנפץ את תקרת הזכוכית שלך ולהתחיל למצות את היכולות שלך!

הגעת למקום הנכון

מעל 55 שנות נסיון מצטבר
100,000 בוגרים לא טועים
הרשת הוותיקה והמובילה בארץ לתיווך
מעל 80 סניפים

הגיע הזמן למנף את הידע והנסיון שלכם

אם סיימתם לימודים אקדמיים, החלטתם לשנות כיוון משכירים לעצמאיים ובעלי עסק, או שאתם מעוניינים לשלב מקצוע רווחי בחיים שלכם, אתם בוודאי מחפשים אחר מקצוע מכניס ומעניין בעל ביקוש בשוק, ואפשרויות להתפתחות. אופציה מעט פחות מוכרת אך בהחלט כדאית הינה לימודי תיווך עסקים, המוצעים במתכונת ייחודית על ידי "אנגלו סכסון עסקים". הלימודים מתאימים למחפשי מקצוע או ליזמים ועצמאיים המעוניינים להגדיל את ידיעותיהם והבנתם בעולם העסקים.

תתחילו לחשוב בגדול

תיווך עסקים יאפשר לך לפתח קריירה מצליחה ורווחית
עם הכנסה מהגבוהות בשוק, שעשויה להגיע גם לשש ספרות. לשם המחשה, בארה"ב מדובר בעיסוק מושרש ומצליח, ומתווכי עסקים נחשבים למובילים ברשימת ההכנסות הגבוהות במדינה. בעלי ההכשרה בתחום יכולים לעבוד בחברות תיווך עסקים ואף לפתוח משרד ולעבוד כעצמאיים. בנוסף לכך למסיימי מסלולי הלימוד באנגלו סכסון עסקים , קיימת אפשרות לעבוד בשיתוף הרשת בארץ ובארה"ב.

ללמוד מהמומחים

מקצוע חדש, מבוקש ונדרש.
ניתן לקבל הכשרה כרגע רק בחברת אנגלו סכסון. אנגלו סכסון מציעה תוכנית לימודים ייחודית וחדשנית. מדובר בתוכנית שעברה פיתוח מיוחד עם מומחים בתחום הביזנס ברוקרים מארה"ב, בה לימודים אלו מוסדרים ומפותחים, והותאמה במיוחד למשק המקומי. תוכנית הלמודים מועברת על ידי מיטב המרצים ובהדרכת ביזנס ברוקרים מנוסים.